Mobile Premier Awards

Vorig artikel Volgend artikel

Behlave de Mobile Global Awards waar ik vanochtend over berichtte, waren afgelopen maandag in Barcelona ook de Mobile Premier Awards. Een speciale editie voor alle mobiele Apps die er het afgelopen jaar zijn uitgebracht. Onder andere door natioanle competities die door de diverse Mobile Monday steden ter wereld zijn georganiseerd. De vier winnaars zijn:

App Circus overall winnaarSwiftkey – Smart predictive text service voor Android handsets.

App Circus Categories winnaarSpork – Deze app laat gebruikers het eten vinden dat ze willen bij locaties dichtbij. 

Organsisers AwardWahWah.fm - Mobile DJing, streaming audio te beluisteren op je telefoon. Laat anderen genieten van jou smaak in real time.

Audience Award: Cardmobili - Een mobiele service voor klanten loyalty, om spaarpunten en leden kaarten te managen. Je kunt alles vanaf je telefoon doen en delen met je vrienden.

Hieronder de lijst met finalisten. Een ideale lijst om eens door te grasduinen (klikken) als je je wilt verbazen over nieuwe applicaties.

Health & Medicine – Instant Heart Rate
Finance – Cube Time & Expense Tracker Pro
AppCircus@ARBcon Berlin – Kooaba
AppCircus@Droidcon London – SwiftKey
AppCircus@Mobile 2.0 Europe – Cardmobili
AppCircus@MoMo Austria – indoo.rs
LifeStyle – GeoCompare
AppCircus@MoMo Berlin – WahWah.fm
Music – deej
Food & Drink – Spork
News – Financial Times iPad Edition
AppCircus@MoMo Croatia – AirRaid
Social Networks – Life Is Better On
AppCircus@MoMo Belfast – Shhmooze
Literature & Books – Pillars of the Earth
Utilities & Productivity – Rebtel
AppCircus@BDigitalApps Barcelona – 225 Kid Outdoor Games
AppCircus@Mobilecamp Argentina – Crazy Weather
AppCircus@MoMo Oslo – Subsonic
Sustainability & Energy – Green Billing

Alle genomineerden:

Genomineerden voor de AppCircus Winners:

AppCircus@Augmented Reality Conference Berlin – kooaba Paperboy
AppCircus@Apps Marathon Brussels – Samsonite Travel Miles
AppCircus@BDigitalApps Barcelona – 225 Kid Outdoor Games
AppCircus@Mobilecamp Argentina – Crazy Weather
AppCircus@Mobile 2.0 Europe – Cardmobili
AppCircus@MoMo Austria – indoo.rs
AppCircus@MoMo Belfast – Shhmooze
AppCircus@MoMo Berlin – WahWah.fm
AppCircus@MoMo Bologna – Vetrina in Vista Mobi
AppCircus@MoMo Copenhagen – Endomondo Sport Tracker
AppCircus@MoMo Croatia – AirRaid
AppCircus@Droidcon London – Swiftkey
AppCircus@MoMo Edinburgh – Fikdu
AppCircus@MoMo Madrid -  Practicopedia
AppCircus@MoMo Malmo – Snooze with a Hearth
AppCircus@MoMo Milan – Mover
AppCircus@MoMo Oslo – Subsonic
AppCircus@Open Coffee Greece – Terpnon
AppCircus@MoMo Paris – Wipolo
AppCircus@MoMo Rome  - iMathematics
AppCircus@MoMo Romania – TripJournal
AppCircus@MoMo São Paulo  – Guia Quatro Rodas
AppCircus@MoMo Stockholm – TrueCaller
AppCircus@MoMo Slovenia – Odpiralni Časi
AppCircus@Texas Wireless Summit – Famigo Games

Genomineerden voor de AppCircus Categories:

Arts & Culture – ARTags
News – Financial Times iPad Edition
Branding – Mango MNG
Education – Speech with Milo: Verbs
Girls Made – UrbanQ
Finance – Cube Time & Expense Tracker Pro
Food & Drink – Spork
Gaming – Tourality
Government – Good Citizen
Health & Medicine – Instant Heart Rate
LifeStyle – GeoCompare
Literature & Books – Pillars of the Earth
Music – deej
Photo & Video – iMediaShare
Social Change – change.org
Social Networks – Life Is Better On
Sports – Roulette Cricket
Sustainability & Energy – Green Billing
Tourism & Travel – Rough Guides World Lens
Transportation & Navigation – iRoute
Utilities & Productivity – Rebtel

De indrukwekkende internationale jury is ook gelijk een lijst van wie er toe doet in de mobiele branche. De jury heeft online gestemd. Hieronder een paar foto's, genomen op Mobile Sunday Barcelona, van afgelopen zondag. Organisatie door Rudy de Waele, op de foto met Raimo van der Klein (rechts), CEO van Layar. Zie foto onder.

P10709291

Nederlandese juryleden Yuri van Geest (Jury van Geest) en Patrick de Laive waren daar uiteraard ook present.

Patrick%20de%20Laive%20en%20Raimo%20van%20der%20klein 

Yuri%20van%20Geest%20bij%20Mobile%20Sunday%20Barcelona

Alan Moore – Author, innovator, entrepreneur – @alansmlxl
Andreas Constantinou – Founder, VisionMobile – @andreascon
Bryan Rieger - Designer, Yiibu – @bryanrieger
Chetan Sharma – Consultant, Author, Evangelist- @chetansharma
Christian Van Der Henst Solis – Founder Maestros del Web – @cvander
Eduardo Villar – Serial entrepreneur and IT enthusiast – @eduardovilar
Gerd Leonhard – Futurist, Author & Strategist – @gleonhard
Heike Scholz – Publisher, Author, Mobile Technology Enthusiast – @MobileZeitgeist
Hillel Fuld – Tech blogger. Marketing Manager of inneractive – @hilzfuld
Ilja Laurs, Founder and CEO of GetJar, @iljalaurs
Inma Martinez, entrepreneur, investor, strategist, @inma_martinez
James Cameron, Founder, Camerjam, @jamescameron
James Parton – Head of Developer Marketing at Telefonica – @jamesparton
James Pearce – Sr Director, Developer Relations Sencha Inc – @jamespearce
Juan Diego Polo – Founder of Wwwhat’s new? – @juandiegopolo
Mariano Amartino, Founder of Celularis and Managing Director at   Hipertextual, @amartino
Ouriel Ohayon – co founder of Appsfire.com and Isai.fr – @ourielohayon
Patrick de Laive – Co-founder of TheNextWeb.com – @patrick
Peggy Anne Salz, Founder & Chief Analystof MSearchGroove, @peggyanne
Peter Vesterbacka – Mighty Eagle of Angry Birds – @pvesterbacka
Raj Singh, Mobile Enthusiast, @raazzzin
Russell Buckley, AdMob Evangelist at Google, @RusselBuckley
Sanyu Kiruluta – Team Lead, Developer Relations, Research In Motion – @BlackBerryDev
Simon Torrance – Founder Telco 2.0 Initiative – @telco2
Tomi Ahonen – Author and consultant in mobile and media – @tomiahonen
Yuri van Geest, Co-Founder Mobile Monday Amsterdam, Co-Organizer TEDx Amsterdam, @vangeest

  

Chris Bannink

Reageren is uitgeschakeld omdat er geen cookies opgeslagen worden.

Cookies toestaan Meer informatie over cookies