Toestellen
20 december 2006 - Ron Smeets

Veiling gesigneerde Nokia 8800 Sirocco voor AIDS fonds

Nokia en componist Brian Eno veilen de komende periode een tiental speciaal gesigneerde, en genummerde, exemplaren van de Nokia 8800 Sirocco.

De opbrengst van die veiling zal ten goede komen aan het Aids programma van het Keiskamma Trust fonds.

De veiling start op 8 januari aanstaande en loopt tot 12 februari.

Bieden kan hier!

Gerelateerde links:
Online veiling van gesigneerde GSM's
Gebruikte GSM voor 7000 Euro ?!
American Idol Samsung voor het goede doel
Ringtones goede collectanten voor goede doelen
Mobiel collecteren steeds populairder
Bijzondere SLVR van U2 voor goede doelen
Over de auteur: Ron Smeets

Ron is mede oprichter en hoofdredacteur van Mobile Cowboys. Zijn passie voor mobiele gadgets is ontstaan aan het begin van de jaren 90 en groeit nog dagelijks. Ooit begonnen met een KPN Autotelefoon die je per dag kon huren en via een Mitsubishi portable NMT telefoon en vrijwel elke Nokia die in de hoogtijdagen van de Finse fabrikant voorbij kwam inmiddels een fervent gebruiker (en tester) van tientallen smartphones en andere mobiele gadgets van alle mogelijke fabrikanten. Ron is in tien jaar tijd uitgegroeid tot een van de meest toonaangevende autoriteiten in de Telecom markt.