Nieuws
01 november 2005 - Ron Smeets

Online veiling van gesigneerde GSM's

Hopeline en Verizon wireless organiseren momenteel een online veiling van een aantal, door beroemdheden gesigneerde, GSM's waarvan de opbrengst naar het goede doel gaat.

De toestellen, verschillende gloednieuwe Samsung N330's of Motorola E815's, zijn onder andere gesigneerd voor Andrew Shue (acteur en broertje van Elizabeth van de Shampoo reclame), zanger Michael Bolton en snowboarder Ross Powers.

De opbrengst gaat naar HopeLine, een organisatie die gezinnen helpt bij, en strijd tegen, huiselijk geweld.

Over de auteur: Ron Smeets

Ron is mede oprichter en hoofdredacteur van Mobile Cowboys. Zijn passie voor mobiele gadgets is ontstaan aan het begin van de jaren 90 en groeit nog dagelijks. Ooit begonnen met een KPN Autotelefoon die je per dag kon huren en via een Mitsubishi portable NMT telefoon en vrijwel elke Nokia die in de hoogtijdagen van de Finse fabrikant voorbij kwam inmiddels een fervent gebruiker (en tester) van tientallen smartphones en andere mobiele gadgets van alle mogelijke fabrikanten. Ron is in tien jaar tijd uitgegroeid tot een van de meest toonaangevende autoriteiten in de Telecom markt.